KURUMSAL

NEDEN BİZ ?

Küreselleşen dünyada, ulusların zenginliği artık yetişmiş insan gücüyle ölçülmektedir. Bu nedenle “Eğitimin Yükselen Yıldızı” olarak değerlendirilen okul, dünya ile rekabet edebilecek bilgi ve özgüvene sahip öğrenciler yetiştirmeyi hedeflemektedir. Genetik Koleji, Atatürk İlke ve İnkılapları ile Milli Eğitim Bakanlığı kanunları doğrultusunda, günden güne değişen ve teknolojik olarak gelişen dünyanın fonksiyonlarını yerine getirebilen öğrencileri, milli ve manevi değerlerle yetiştirmeyi amaçlamaktadır. Ahlaki ve akademik standartları yüksek ,kapsamlı ve disiplinli eğitim programının yanı sıra, güvenli bir eğitim ve öğretim ortamı, okul tarafından sağlanmaktadır. Okul da başarıyı, öğretmenler ve öğrenciler birlikte paylaşmaktadırlar.

Profesyonel Eğitimci Kadrosu

Öğrencilere bilgiyi yükleyen bir kurum değil;öğrencilerin bilgiyi kullanarak tüm sorunlarını çözebilecek donanıma ulaştıran ve onların geleceklerine yön veren bir kurumdur.

Anaokulu, İlkokul ve Ortaokul

Bu eğitim modelinde İngilizce, öğrencilerimize bir ders olarak değil doğal hayatın akışı içinde farkında olmadan öğretilmektedir.

× Whatsapp İletişim